logo iwama

اردوی یک روزهٔ تفریحی- تمرینی (گَشوکو)

به اطلاع کلیۀ اعضای «سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران» و «مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو ایرانیان» می‌رساند،

اردوی یک روزهٔ تفریحی- تمرینی (گَشوکو) با حضور استاد محمد عربسرخی و منطبق با برگزاری این‌گونه برنامه‌ها در شیوهٔ آیکیدوی سنتی ایواما، روز جمعه ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ در استان تهران به نشانی شهرستان رودهن، بلوار شریعتی، روستای وِسکاره برگزار خواهد گردید.
هنرجویان (آقایان و بانوان) علاقمند به شرکت در این برنامه می‌بایست با دقت فراوان به نکات ذیل توجه نمایند:
۱- زمان رفت، روز جمعه ساعت ۷صبح و زمان بازگشت، همان روز، ساعت ۲۰ خواهد بود.
۲- سفر با وسایل نقلیهٔ شخصی برخی هم‌سفران دارای خودرو که تمایل به آوردن وسیلهٔ نقلیهٔ خود دارند صورت خواهد پذیرفت.
۳- هزینهٔ سفر علی‌الحساب مبلغ ۵۰هزار تومان مقرر گردیده که هنرجویان الزاماً می‌بایست تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ به حساب بانک ملی مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان به شمارهٔ ٠١٠٧٣١٢٢٨۶٠٠۴ و‌ شمارهٔ کارت ۶٠٣٧٩٩١١٩٩۵٠۵٨٨٨ نزد بانک ملی واریز نموده و با ارائهٔ فیش واریزی تا آخرین ساعات کاری این روز به مسؤول روابط عمومی آمادگی و تمایل خود را جهت شرکت در این برنامهٔ تفریحی-تمرینی اعلام نمایند.
۱-۳- به دلیل این‌که هزینه‌ها و کلیهٔ امور سفر مشارکتی بوده و متناسب با تعداد افراد ثبت‌نام‌کننده متغیر خواهد بود، چنانچه مبلغ کل سفر از هزینهٔ تعیین‌شده بیشتر گردد، مابه‌التفاوت هزینه ها تعیین‌شده و اخذ خواهد گردید.
۲-۳- ضروریست شرکت‌کنندگان مبلغی را نیز شخصاً به‌همراه بیاورند تا در شرایط خاص و مخارج جانبی پیش‌بینی‌نشده یا هزینه‌های شخصی فرعی حین سفر بتوانند با آرامش خاطر بیشتر از آن استفاده نمایند.
۳-۳- با در نظر داشتن این نکته که جابجایی‌های حین سفر همواره هزینه‌بر است و در این برنامه از خودروهای عمومی شهری و بین‌شهری به‌کارگیری نخواهد شد، افرادی که وسایل نقلیهٔ شخصی خود را برای جابجایی شرکت‌کنندگان به‌کارگیری خواهند کرد به دلیل استهلاک از پرداخت هزینه‌های مربوط به بنزین و تعمیرات جزئی خودروی خود در حین سفر معاف خواهند بود و این هزینه‌ها بر روی دیگر افراد، سرشکن خواهد شد.
۴-۳- با توجه به این‌که هزینه‌های اقامتگاهی محاسبه نشده و مکان اقامت متعلق به یکی از اعضای سازمان و مؤسسه می‌باشد، هنرجویان در قبال آن می‌بایست دقت بیش‌از پیش در حفاظت از اموال و نظافت‌های مربوطه داشته باشند.
۴- هنرجویان خردسال در صورت تمایل به شرکت در این برنامه ضروری است به همراه شخصی بزرگسال از خانوادهٔ خود حضور یابند و برای هریک هزینه به صورت مجزا می‌بایست واریز گشته و فیش‌های واریزی به مسؤول روابط‌عمومی تحویل گردد.
۵- الزامی ا‌ست هنرجویان دارای سن کمتر از ۱۸سال، از والدین خود رضایت‌نامه‌ای مبتنی بر تمایل به شرکت داشتن وی در این برنامهٔ دوستانه اخذ کرده و به مسؤول روابط عمومی ارائه نمایند؛ در غیر این‌صورت همراهی این هنرجویان ممکن نخواهد بود. لازم به توجه است که همگان سعی خواهند نمود سفر ایمن، آرام و لذت‌بخشی را همراه هم تجربه کنند و چون این برنامه کاملاً دوستانه ولی از لحاظ آموزشی جدی می‌باشد لذا هیچگونه مسؤولیتی در قبال اتفاقات ناخواسته، حوادث و سوانح احتمالی و … حین سفر برعهدهٔ سازمان، مؤسسهٔ و یا مسؤولان آنها نخواهد بود.
۶- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز اعم از لباس نشان‌دار (به‌علاوهٔ مقنعهٔ سفید برای بانوان) و وسایل تمرینی آیکیدوی سنتی، کفش کتانی، دمپایی، بشقاب، قاشق و چنگال، لیوان و … ضروری‌بوده و شرکت‌کنندگان از آوردن وسایل غیر ضروری جداً خودداری نمایند.
۱-۶- با توجه به اینکه حضور در این برنامه همچون دیگر برنامه‌های جمعی سازمان و مؤسسه حائز اهمیت و دارای امتیاز بوده و در شناسنامهٔ مؤسسهٔ ثبت خواهد گردید، لذا ضروریست هنرجویان، شناسنامهٔ مؤسسه، کارت عضویت و کارت بیمهٔ ورزشی خود را نیز به‌همراه داشته باشند.
۲-۶- وسایل خورد و خوراک و استراحت در حد محدودی در اقامتگاه موجود می‌باشد، لذا در صورت نیاز به همراه داشتن وسایل بیشتر، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
۷- هماهنگی‌های بیشتر، پس از مشخص شدن تعداد افراد شرکت‌کننده با خود هنرجو صورت خواهد پذیرفت.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار و مطالب